Brother | TZ-251 Laminated Tape | Black on White | TZe | 8 m | 2.4 cm
- TootjadBrother
- Mudel: TZE251
- Saadavus: 5
-
21€
Brother | TZ-251 Laminated Tape | Black on White | TZe | 8 m | 2.4 cm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Gross weight | 0.075 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Kasseti tüüp | TZe |
| Lindi pikkus | 8 m |
| Lindi suurus | 2.4 cm |
| Net weight | 0.045 kg |
| Net weight master carton | 7.5 kg |
| Packing quantity | 100 pc(s) |
| Palette Qty | 4400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TZ-251 Laminated Tape |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tare weight master carton | 0.392 kg |
| Toote värv | Black on White |
| Volume (m3) | 0.0001785 m |
| WEEE tax | No |

















